MURAT GİRGİN
Kaymakam
 
1977 yılında Aydın-Umurlu’da doğdu. Orta ve lise öğrenimini Aydın Adnan Menderes Anadolu Lisesinde tamamladı. 2000 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Aralık 2000`de Balıkesir Kaymakam Adayı olarak mesleğe başladı. Aydın-Yenipazar, Nevşehir Acıgöl ve Denizli-Güney ilçelerinde kaymakam vekilliği yaptı.
2002-2003 öğretim döneminde İngiltere’de Nottingham Üniversitesinde Sosyal Politika ve Yönetim alanında yüksek lisans çalışmasını tamamladı. 2016 yılında Dicle Üniversitesi’nde İşletme Ana Bilim dalında doktora programını tamamlayarak doktor unvanını aldı.
Sırasıyla Çankırı-Yapraklı Kaymakamlığı, Diyarbakır-Çüngüş Kaymakamlığı, Mardin-Yeşilli Kaymakamlığı, Mardin-Nusaybin Kaymakamlığı ve İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu.
Matematik öğretmeni Zeynep Girgin hanımefendi ile evli ve iki kız çocuk babasıdır.
 
 
 
 
 
Soysal ÖZ
İlçe Yazı İşleri Müdürü V.
 
1976 yılında Nevşehir İli Gülşehir İlçesi Abuşağı Kasabasında doğdu. İlk ve orta öğrenimini Abuşağı Kasabasında bitirdi. Liseyi Nevşehir İmam Hatip Lisesinde bitirdi. Kamu görevine ilk defa 2001 yılında Başken Elektrik Dağıtım AŞ'de Tahsilat Memuru olarak göreve başladı. 2009 yılın da özelleşme nedeniyle Kaman Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürlüğüne V.H.K.İ olarak atandı. 2012 yılında Ahi Evran Üniversitesi Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı bölümünü bitirdi. 2015 yılında yapılan görevde yükselme sınavı ile şef kadrosuna atandı. Evli ve 3 çocuk babasıdır.
 
 
 
 
 
Turgay MAŞIK
V.H.K.İ.
 
01.01.1977 tarihinde Kırşehir İli Kaman İlçesi Yazıyolu Köyünde dünyaya geldi. 1994 yılında Kaman Lisesini bitirdikten sonra, 2000 yılında Yozgat Polis Okulundan mezun oldu. 2001 yılında Bursa Emniyet Müdürlüğünde göreve başladı.2005 yılında Kaman Kaymakamlığına yatay geçiş ile V.H.K.İ. olarak göreve başladı. 2007 yılında Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Fakültesini bitirdi. Evli ve 3 çocuk babasıdır.
 
 
 
 
 
 
 
Mehmet ŞAHAN
Bilgisayar İşletmeni
 
1985 yılında Çiçekdağı da doğdu. Lise öğretimini Kırşehir de bitirdi. 2007 yılında Harran Üniversitesi bilgisayar teknolojileri ve programlama bölümünden mezun oldu. 2016 yılında Anadolu üniversitesi iktisat fakültesinden mezun oldu. 2010 yılı KPSS sınavı sonucu İçişleri Bakanlığının memur alımı ile 2012 yılında Kaman Kaymakamlığında bilgisayar işletmeni olarak göreve başladı.
 
 
                                                                                   
 
Çetin DUMAN
V.H.K.İ.
 
 
 
Fadime YILDIZ
Memur
 
 
 
Nurten TAŞKIN
Yönetici Asistanı
 
 
 
Birnur AĞCA
Yardımcı Hizmetli
 
 
 
Adem AYGÜL
Araştırmacı
 
 
 
 
T.C. Kaman Kaymakamlığı Resmi İnternet Sitesidir. Her Hakkı Saklıdır.
( Not: Sitemizde İçerik Ekleme ve Düzenlemesi Devam Etmektedir.)
.